Stek Magazine
je huis
Home > Binnenkijken > Binnenkijken bij Rob en Anouk: “Het tikte alle boxen aan”

Binnenkijken bij Rob en Anouk: “Het tikte alle boxen aan”

Rob en Anouk wonen in een prachtig vrijstaand huis in Noord-Brabant en kozen voor veel natuurlijke materialen in hun interieur. Hun medebewoners zijn 2 beauties: Britse korthaar Lizzy en Ragdoll Luna. Ze wilden de stad Den Bosch verlaten voor een huis wat aan al hun woonwensen voldeed. Na 2 jaar fanatiek scrollen op Funda, vonden ze hun ideale huis. Een vrijstaand huis met dubbele garage, de basis woonklaar en een gunstige ligging. Tel daar de feeling voor interieur van Anouk bij op en een droomhuis is een feit.

Wand in de woonkamer met een lichtroze muur, open vakkenkast van grijs metaal en een lattenwand.
Anouk poseert aan de groene keukenbar.
Lichte woonkamer met beige wand, groene hoekbank, plankje boven de bank met fotolijsten en accessoires, groot rechthoekig vloerkleed in beige, deel van de wand heeft houten panelen en een grote ronde spiegel.

Sport en gezelligheid

Rob is werkzaam in de IT-branche. Anouk houdt zich bezig met online marketing en houdt van sporten. “Het is voor mij dé manier om mijn hoofd leeg te maken”, vertelt Anouk. “Sinds COVID-19 doe ik dit thuis. Ik heb een kamer ingericht met wat tools zoals gewichten, een fitnessmatje- en bank. Dat én een tv, meer heb ik niet nodig. Verder ben ik gek op gezelligheid. Thuis of buitenshuis: een hapje, drankje, vriendinnen en vrienden. Ik word er blij van. Maar ik kan ook genieten van lekker thuis op de bank met een serie. De combinatie vind ik het einde. Het beste van twee werelden zeg ik altijd maar.”

Woonkamer met naturel tinten zoals een beige muur, lichte grijze vloer, beige wollen vloerkleed, leverlook bekleding op de schouw met gashaard en een grote groene U vorm bank.
Accessoires en fotolijsten op een plank boven de groene bank, wand is beige.
Doorgang tussen woonkamer en keuken met een lichte grijze vloer en groene wandkasten.

Mijn woonstijl is ‘modern sfeervol design’. De rust van een licht modern interieur dat zich kenmerkt door strakke materialen en lijnen spreekt mij aan.

Detail van een statement lamp aan het plafond boven de eettafel, draadlamp in organische vorm in zwart.
Eethoek in lichte ruimte met lichtgrijze gietvloer, houten rechthoekige eettafel, Burgundy velvet stoelen met zwart onderstel, licht zalmroze wanden, deel wand bekleed met houten panelen.
Moderne woonkamer met lichtgrijze strakke vloer, zandkleurige wand, zwarte elementen, Burgundy velvet stoelen en houten eettafel.

Perfecte basis

Het stel had een behoorlijk lijstje met woonwensen toen ze 2 jaar geleden besloten Den Bosch te willen verlaten. “Na twee jaar scrollen op Funda, alsof het ons favoriete Social Media kanaal was, stond daar ons droomhuis”, vertelt Anouk. “Het tikte alle boxen aan. Gelegen in Brabant en dichtbij de snelweg voor een fijne woon- en werkverbinding. Vrijstaand met dubbele garage, in de basis woonklaar. Alle gekozen materialen zijn kwalitatief en de afwerking hoogwaardig. Dat was dus de perfecte basis. We kozen ervoor om de puntjes op de i te zetten. Sfeer toe te voegen en het echt eigen te maken. Natuurlijke materialen, kleuren en prints. Van leer op de muur in de hal, roomdivider haard met croco print behang en unieke verlichting tot details als woondeco en wandplanken.” Voor de raambekleding maakte Anouk ook uitstekende keuzes. Bekijk ook onze gids over het kiezen van raambekleding

Kleine keuken met natuurlijke uitstraling door hoge kasten in de kleur mosgroen, zijkanten tint lichter groen en onderkasten een combinatie van groen en houten fronten.

De keuken is maatwerk van Decorint. Dat zie je ook terug. Het is niet de standaard. Ik vind het fantastisch. 

Kleine open keuken met hoge kastenwand in mosgroen, onderkasten in ton sur ton groen gecombineerd met houten fronten, keukenbar in groentinten. Boven de bar hangt een groot kunstwerk met tropische afbeelding.

Liefde voor een natuurlijk interieur

Het huis is met zoveel smaak en gevoel voor stijl ingericht. We zijn benieuwd wanneer de passie voor interieur is ontstaan. Anouk: “Hoewel ik werkzaam ben als marketeer en daarvoor ook opgeleid ben, heb ik tevens een studie tot interieurstylist afgerond. Als jong meisje had ik al liefde voor interieur. Ik kon zonder twijfelen om 01:00 uur ‘s nachts ineens mijn kamer gaan herinrichten. Mijn moeder heeft vaak aan mijn slaapkamerdeur gestaan met de vraag “wat ik nu toch weer aan het doen was”. Tsja, ik had iets in mijn hoofd en dat wilde ik tot uiting brengen. Nu komt het tot uiting in ons interieur en kan ik helemaal losgegaan. Ik deel het via mijn Instagram account @binnenkijker. Ook help ik vrienden en familie regelmatig uit de brand bij interieur dilemma’s en breng ik hun woonwensen in kaart.”

Thuiswerkplek met klein zwart bureautje, zwarte kuipstoel met velvet bekleding, wand achter het bureau heeft behang in verschillende beige tinten en een prikbord van hout.
Zwart bureau met opvallende zwarte kuipstoel bekleed met zwarte velvet stof, de wand heeft een behang in diverse beige tinten.

Prachtige mix & match

De match met de meubels die het stel in het vorige huis had, was er niet. Er moest dus veel geshopt worden. “Ik haal(de) inspiratie uit woonmagazines (Stek!), Pinterest en Instagram,” licht Anouk toe. “Ik had al snel in mijn hoofd hoe het er uit moest komen te zien. De natuurlijke materialen, prints, lichte kleuren, vormen en functionaliteit zag ik al helemaal voor me. Vervolgens zijn we op pad gegaan om onze woonwensen te realiseren. Heerlijk naar de woonboulevard en specialistische zaken. Genieten vind ik dat. En daar gebeurt het voor mij. Items zien en materialen voelen. Als een item voor mij is, dan ben ik opslag verliefd. Ik voel het meteen en dat is het moment dat alles samenkomt. In mijn hoofd dan…” “De volgende stap was om dat ook op papier te krijgen want hoe anders moest ik ook de wederhelft meekrijgen in de ideeën,” voegt Anouk al lachend toe.“ “We maakten foto’s op locatie, vroegen stalen aan en brachten het thuis allemaal samen. Het plaatje klopte.”

Detail van een grote rvs SPA look kraan en een natuurlijke wand van steentjes.
Vrijstaand wit rond bad, grijze gietvloer, mosgroene wand en achter het bad is een wand van vloer tot plafond met bruine steentjes in reliëf.

Ik houd van een mix van natuurlijk materialen en natuurtinten als basis voor sfeer. Dit is precies wat je in ons interieur terugziet.

Hoek van de wandkamer met een houten wastafelmeubel in een nis, 2 witte opzet waskommen, rvs kranen en een grote ronde spiegel vanuit het plafond met zwarte pennen.
Handdoekrek met witte handdoeken tegen een lichtgrijze wand in de badkamer.

Natuurlijke materialen en design

Anouk heeft een voorliefde voor natuurlijke materialen. Anouk: “Beton, hout, wol, staal en glas zijn voor mij de key tot sfeer. Ik houd van uniek, het mag net even anders zijn. Zo valt de lamp boven de eettafel op – een design van Constance Guisset – en de inmiddels populaire wandpanelen van WoodUpp. Maar ook de salontafel van Noguchi, het bad van Solid Surface en de kranen in de badkamer van Jee-o zijn bijzonder te noemen. En natuurlijk de maatwerk keuken van Decorint. Ik houd van niet standaard. Dat maakt ons huis uniek.”

Mooie slaapkamer met terra tinten. De muur is roestbruin, deel van de wand is met roestbruin en terra behang met grafische print, op het bed ligt een terrakleurig dekbed en een terrakleurig sprei. Er is een zwarte schuifdeur, een lage houten wandkast met 2 fotolijsten en accessoires in de kleuren burugndy en terra.
Roomdiviver in een slaapkamer van zwarte houten planken met een ingebouwde ventilator.
Lichte hal met grijze vloer en witte wanden.

Houd je van groen en natuurlijke materialen? Neem dan ook een kijkje in dit tiny house met aardetinten, in het lichte appartement van Annemarie met veel planten, of in het huis van Thera met warme naturel kleuren.

Reageer